Filmopolis.cz představuje Blu-Ray Disc

Technologie Blu-ray se pomalými kroky blíží do českých luhů a hájů. Filmopolis.cz, přední český elektronický obchod specializovaný na filmovou tvorbu se rozhodl aktivně zareagovat na nové formáty a jako jeden z prvních je začal do Čech importovat. Důvod je jednoduchý – v zahraničí jsou tituly na Blu-ray Disc již nějakou dobu k dispozici, zatímco čeští distributoři stále otáleli.

Filmopolis.cz ale nezahálí. Od roku 2004 obsloužil tento obchod tisíce spokojených zákazníků a vždy se jim snažil poskytnout co nejkomplexnější servis. Ať už v podobě nejčerstvějších aktualit nebo designu stále upravovaného tak, aby každý během okamžiku nalezl vše, co hledá.

Nyní, když je k dispozici formát, který umožňuje záznam mnohem většího objemu dat, než klasické DVD, se tým Filmopolis.cz se rozhodl učinit přítrž čekání na dokonalý obraz i zvuk a také na množství nových bonusů.

V současné době naleznete v nabídce Filmopolis.cz kromě tisíců DVD také první Blu-ray tituly s českou podporou a množství dalších dovážených ze zahraničí. Mezi plně českými nechybí ani největší trhák, Casino Royale. Tato nabídka se bude samozřejmě rozšiřovat s rostoucím počtem titulů jak na českém tak i na zahraničí trhu.

Ceny Blu-Ray disků vydávaných v ČR se pohybují okolo 900 Kč (včetně DPH). Na Filmopolis.cz je ale naleznete ještě o celých sto korun levněji!

Formát Blu-Ray Disc tak nyní vyhrává další bitvu ve válce formátů. Je levnější a má dostatečný kapacitní náskok před konkurenčním HD DVD, ale především, největší lokální filmový distributor, BONTONFILM, a.s., se rozhodl vydávat filmy právě na discích Blu-Ray.

Filmový fanoušek si tak díky Blu-Ray Disc technologii bude moci v budoucnu vychutnat své oblíbené filmové hity v naprosto dech beroucí kvalitě za velmi příznivé ceny. Přejeme příjemnou podívanou.

Přidejte komentář
Hledat
High Defintion & Blu-ray

Kategorie

Archiv